Maxus el-transportbilar range

Maxus transportbilar

100% ELDRIVNA TRANSPORTBILAR

SAIC Motor är tillverkare och ägare av SAIC Maxus personbilar och transportbilar och är en av Kinas största biltillverkare. SAIC Motor har uppmärksammats i många länder med sin innovativa teknik och långsiktiga utvecklingsfokus.

Senast inkomna Maxus

Kontakta oss

Gustav Andersson
Säljare nybil (Märkesansvarig Subaru)
018-18 28 72
gustav.andersson@ramotor.se 
Christoffer Jacobsson
Säljare nybil (Märkesansvarig Hyundai)
070-785 78 18
christoffer.jacobsson@ramotor.se 
Jesper Ros
Säljare nybil
073-654 87 95
jesper.ros@ramotor.se 
Josef Haidar
Säljare nybil
073-958 43 84
josef.haidar@ramotor.se 
Olov Sacredeus
Hallvärd/Annonsansvarig Nybil

 
Filip Lagerberg
Hallvärd

 
Peter Jonsson
Försäljningschef Nybil
018-18 28 86
peter@ramotor.se 
Reza Sedighha
Försäljningschef

reza@ramotor.se