Säljare
Beskrivning
PREMIÄR för marknadens första 4x4 pickup! 3500kg dragvikt 102kwh batteri Elfrunk på 237liter Eldriven baklem 360 kamera Adaptiv farthållare Och mycket mycket mer! Kontakta oss för mer information och bokning av provkörning!
Maxus E-Terron 9 PREMIÄR! | 4x4 | Luxury | 102kwh
912 375 kr
7 610 kr/mån
Boka provkörning
- Luxury
- 430km räckvidd ( wltp )
- Dragvikt 3500kg
- 360 kamera
- Eldriven FRUNK
- 100% el
- 102kwh
- AC
- Elstol förare
- GPS
- Eljusterbar ratt
- ISOFIX-fästen bak
- LED Strålkastare
- Motorvärmare (fjärrstyrd)
- Keyless
- ACC 2 klimatzoner
- Fotgängardetektion
- Backkamera
- GPS (i instrumentbrädan)
- Apple CarPlay
- Bagagelucka (fjärrstyrd)
- ACC
- Keyless Nyckelfri Start
- Fjärrstyrd start
- Klädsel (helskinn)
- Farthållare (adaptiv)
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Säljare Kungsängen

Säljare

Säljare

Hallvärd/Säljsupport

Säljare (Deltid)

Säljare (Nissan- & Mazdaansvarig)
Finansiering
Dela upp betalningen upp till 84 månader. Billån kan tecknas av dig som köper bil hos RA Motor och blir godkänd i vår kreditprövning. Våra säljare kan berätta mer och hjälper dig att ansöka om billånet.
Fakta om billån
- Lånet har rörlig ränta.
- Lånetid: 24-84 månader. Bilen får vara högst 15 år när lånet är slutbetalat.
- Låna upp till 80 procent av bilens pris (näringsidkare kan låna upp till 100 procent).
Garantier
Alla våra bilar som tidigare ägts av någon annan har testats med RA Motors bildiagnos. I praktiken innebär det att bilarna alltid är grundligt genomgångna av RA Motors erfarna och auktoriserade personal.
Försäkringar
Vi är ombud för de flesta försäkringsbolag och kan hjälpa dig att försäkra din bil till bra villkor.
För dig som köper en bil som inte är äldre än 3 år kan vi via Länsförsäkringar erbjuda en månads fri försäkring
Ett annat alternativ är Folksam “Prova-på-försäkring”. Den gäller i 6 månader och är lika bra som deras ordinarie bilförsäkring och har makalöst lågt pris.