Honda Trygghetskampanj

Just nu – 5 års trygghet på köpet!
5 års service*
5 års nybilsgaranti**
5 års vägassistans**

*enligt villkoren för Honda Service Trygg Serviceavtal **enligt villkoren för Honda Förlängd Garantiavtal. Gäller t.o.m 30/9-24

Honda Jazz Hybrid

En energisk, självladdande hybrid som levererar en uppiggande körupplevelse tack vare den unika och smarta drivlinan e:HEV.

När du köper en Jazz Hybrid ingår:

5 års service
5 års nybilsgaranti
5 års vägassistans
Värde ca 31 000 kr

Prisexempel – Jazz e:HEV Elegance 276.300 kr

Honda ZR-V Hybrid

Den dynamiska SUV hybriden som visar vad den går för! Honda ZR-V är en körglad SUV som sätter föraren i fokus utan att ge avkall på varken komfort eller praktiska utrymmen.

När du köper en ZR-V Hybrid ingår:

5 års service
5 års nybilsgaranti
5 års vägassistans
Värde ca 33 000 kr

Prisexempel – ZR-V e:HEV Elegance 399.000 kr

Honda HR-V Hybrid

Honda HR-V – en energisk, självladdande hybrid som levererar en uppiggande körupplevelse tack vare den unika och smarta drivlinan e:HEV.

När du köper en HR-V Hybrid ingår:

5 års service
5 års nybilsgaranti
5 års vägassistans
Värde ca 35 000 kr

Prisexempel – HR-V e:HEV Elegance 334.900 kr

Kontakta Säljare

Gustav Andersson
Säljare nybil (Märkesansvarig Subaru)
018-18 28 72
gustav.andersson@ramotor.se 
Christoffer Jacobsson
Säljare nybil (Märkesansvarig Hyundai)
070-785 78 18
christoffer.jacobsson@ramotor.se 
Jesper Ros
Säljare nybil
073-654 87 95
jesper.ros@ramotor.se 
Josef Haidar
Säljare nybil
073-958 43 84
josef.haidar@ramotor.se 
Olov Sacredeus
Hallvärd/Annonsansvarig Nybil

 
Filip Lagerberg
Hallvärd

 
Peter Jonsson
Försäljningschef Nybil
018-18 28 86
peter@ramotor.se 
Reza Sedighha
Försäljningschef

reza@ramotor.se